top of page
m-files-landing1.png
mfiles logo.png
m-files-landing3.png

M-Files sayesinde, tüm doküman, süreç ve bilgiyi birbirleriyle ilişkili şekilde ve 360 derece görünürlük ile çok kolay şekilde yönetebilirsiniz. Bu sayede aradığınız her türlü bilgiye mobil cihazlar da dahil her yerden ve her zaman erişebilirsiniz.

M-Files'ın sahip olduğu anahtar özellikler sayesinde, ihtiyacınıza göre istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

 

Klasörsüz Depolama

M-Files'ın içerisinde diğer yazılımlarda olduğu gibi statik bir klasör yapısı yoktur. Tamamen kendini güncelleyen dinamik bir görünüm yapısı vardır. M-Files için doküman ya da bilginin nerede olduğu değil, nasıl olduğu önemlidir. M-Files içerisinde doküman ya da bilgi her zaman tektir ve birçok farklı şekilde ulaşılabilir.

 

Metadata Yönetimi

Dokümanı M-Files'a kaydederken tek yapılması gereken dokümanın M-Files'a tanımlanması. Sonrasında M-Files o dokümanı otomatik olarak indeksler ve o dokümanın özelliklerine göre ilgili görünümlerde ve arama sonuçlarında görünmesini sağlar.

 

Versiyonlama

M-Files'ın versiyon kontrol özelliği sayesinde aradığınız dokümanların her zaman son versiyonuna erişebilirsiniz. Nelerin değiştiğini, kimlerin ne zaman değişiklik yaptığınız kolayca görebilirsiniz. Bulduğunuz doküman son versiyon mu değil mi tartışmalarına son veriyor olacaksınız.

 

Erişim İzinleri

M-Files ile tüm doküman sınıfları ve veri nesneleri için seçilen metadata özelliklerine göre otomatik izinler tanımlayabilirsiniz. Bu sayede metadata kartında özellikler değiştikçe, ilgili izinler de hataya sebep vermeksizin değişecektir. 

 

İş Akışları

Firmanızın tüm iş süreçlerini ve iş akışlarını M-Files'a geçirin ve tüm süreçlerinizi çok daha verimli şekilde yönetin, basit doküman ihtiyacından, gelişmiş onay süreçlerine kadar. M-Files İş Akışı motoru sayesinde, tüm iş süreçlerinizi, ilgili adımlarını, onay mekanizmalarını, öncül ve artçıl koşullarını kolayca M-Files'a geçirebilirsiniz. Süreç içerisindeki kullanıcılar eposta üzerinden bilgilendirildikleri gibi, tüm sürece bilgisayar ve/veya mobil uygulamalardan da ulaşabilirler.

 

Mobil & Çevrimdışı Erişim

M-Files sayesinde istediğiniz dokümana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz - hem de ofiste olmadığınız ve hatta internetiniz olmadığı durumlarda bile. M-Files iPhone, iPad, Android ve Windows Phone uygulamalarını ilgili dükkanlardan ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Doküman Paylaşımı

Karışık dosya klasörleri içerisinde zaman kaybetmeyin. Dokümanları M-Files içerisinde tutun, aradığınıza hızlı şekilde ulaşın ve diğer kişilerle kolayca paylaşın. Şayet dokümanları eposta eklentisi olarak gönderiyor ve kimde en son hangi versiyon var bulmakta sıkıntı yaşıyorsanız, bunun daha iyi bir yolu var. Dokümanları M-Files ile yönetin ve ilgili kişilerle sadece özel M-Files linkini paylaşın.

 

Doküman Tarama

Tüm kağıt evrakları tarayarak, içeriği aranabilir PDF dokümanlara çevirebilirsiniz - hem de tek bir tuşla.Saklamak istediğiniz kağıt dokümanlarınız mı var? Artık dokümanları dosya dosya aramaktan vazgeçin. M-Files ile dokümanları tarayarak, hızlı şekilde tüm içeriğe erişebilirsiniz. M-Files içerisinde gelişmiş OCR özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kağıt dokümanları kolayca elektronik dokümanlara çevirebilirsiniz.

 
 Detaylı bilgi almak için tıklayın!
bottom of page