TrendOpeak, sağladığı gelişmiş sensörler ve makine öğrenmesi tabanlı yazılım çözümüyle, sistem ve makinelerinizin düzgün şekilde çalıştığından ve çalışmaya devam edeceğinden emin olmanızı sağlar.

Özelleştirilmiş akıllı sensörleri, kullanıcı tarafı gömülü algoritmaları ve akıllı veri analiz yazılımı ile varlıklarınızın performansını optimize etmenize ve yaşanan her türlü anormalliğin farkına varmanıza olanak sağlar. Böylelikle, problem tüm sisteminizi ve operasyonlarınızı etkileyecek kadar büyümeden sebep ve sonuçları tespit edebilir, gerekli önlemleri alabilirsiniz. Böylece;

  • Düzenli bakım maliyetlerinizi minimuma indirirsiniz

  • Bakım ekiplerinizin personel sayılarını ve vardiyalarını optimize edersiniz.

  • Arızaya bağlı gecikmeler yaşamaz, bundan doğan cezalardan kurtulursunuz.

  • İkame  için harcanan lojistik ve diğer maliyetlerden kurtulursunuz.

  • Kullandığınız parçaların ömrünü öngörebilir yedek parça stoklarınızı optimize edersiniz.

Bütünleşik veri toplama, işleme, saklama, analiz etme, hesaplama, tahminleme ve öngörme özellikleriyle TrendOpeak, makinalarınızın ve sistemlerinizin sizi bir sorun oluşmadan bilgilendirmesini ve uyarmasını sağlayan akıllı bir sistemdir.

TrendOpeak, her tür makinenin operasyonel ömrünü takip etmek için gerekli tüm donanım ve yazılımı içeren eksiksiz entegre bir çözümdür. Bu sayede, kullanıcıların sistemlerinin herhangi bir parçasında yaşanması muhtemel arızaları tahminlemesini ve öngörmesini sağlar.