top of page
akilli atik e-fatura.jpg

Evreka, atık yönetimi konusunda, bölge planlamadan, araç rotalarına, konteyner dağılımından vardiya planlamasına, demirbaş yönetiminden sözleşme takibine kadar bir çok işin otomatize edilmesini sağlayan %100 yerli bir sistemdir.

 

Bu kapsamda araçlar, konteynerlar, çalışanlar ve vatandaşlardan toplanan veriler yapay zeka algoritmalarıyla işlenir. Bu veriler ışığında günlük ve uzun vadeli planlarınızın, operasyon yönetim kararlarınızın veriye dayalı olarak optimize edilmesini sağlar. Böylelikle, katedilen mesafe dolayısıyla yakıt tüketimi ve harcanan zamanlar azaltılırken, çalışan verimliliği ve vatandaş memnuniyeti arttırılmış olur.

 

Veri toplama için konteynerların doluluk oranını ölçerek günlük optimizasyon yapılmasını sağlayan Evreka Sensör, sunulan çözümlerden yalnızca bir tanesidir. Bunun dışında konteyner boşaltın işlemlerini %100 doğrulukla takip eden Evreka RFID, ağırlık ölçen Evreka Weight, yalnızca araçları değil, sahadaki personeli de takip edebilen Evreka Track gibi donanım çözümleri de mevcuttur. Bu cihazlarla toplanan anlık veriler doğrudan operasyon yönetim ekranına düşer ve anlık müdahalelere inkan sağlanır. Ayrıca hem anlaşılır hem de detaylı raporları ile yönetici ve karar vericilere kolay ve isabetli analiz olanakları sunar.

Evreka müşterileri, %55’e varan iyileştirmeler sağlamış yatırımlarının karşılığını kısa sürede ve yatırım maliyetinin kat kat üstünde geri almışlardır.

Belediyelerin, geri dönüşüm firmalarının ve ayni bağış toplayan kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak gelişen ve yaygınlaşan Evreka ürünleri, dünya çapında 6 kıtada 20'den fazla ülkede 100'den fazla şehirde kullanılmaktadır.

Siz de kurumunuzun sorumluluk alanında bu avantajlardan faydalanmak isterseniz bize ulaşın.

Evreka map.png
bottom of page