top of page
geodi logo yan.png

İçinde bulunduğumuz dijital çağda kurumların elindeki veri hızla artarken bu veri yığını içerisinde ihtiyaç duyulan belge ve bilgilerin bulunması da her geçen gün zorlaşıyor. Kurumların elindeki verinin %80’i yapısal olmayan verilerden oluşuyor ve ortalama bir ofis çalışanın vaktinin %40’ını bir bilgi veya belgeyi bulmaya harcıyor. Bu durum verimi düşürürken para ve zaman kaybına yol açıyor. Ayrıca çalışanlar birbirinden habersiz şekilde aynı dosyanın onlarca kopyasını farklı dizinlerde tutarak kurumun veri depolama kapasitesini tüketiyor.

Kurumun tüm dijital varlığının tek bir noktadan aranmasını sağlayan GEODI ile hem çalışanlar aradıklarını kolayca buluyor hem de aynı dökümanın kopyasını tutma veya versiyonlama derdi ortadan kalkıyor.

Kurumsal arşivlerin dijitalleştirilmesinde, tarama işleminin ötesinde tasnif ve künye (index)  bilgisi ekleme işi büyük maliyet ve zaman yükü yaratır. GEODI bu yükü de ortadan kaldırarak dijital arşevinizi kısa zamanda düşük maliyetle oluşturma imkanı verir.

 

  • GEODI, dijital ortamdaki tüm dosyaları otomatik olarak içeriğinden aranabilir hale getirir.

  • Yapay zeka ile künye bilgisi (index) girişi ihtiyacını ortadan kaldırır.

  • Metin ve görüntü doyalarını otomatik olarak sınıflar ve versiyonlar.

  • Kopya ve benzer dökümanları bulur.

  • Belgeleri başka yazılıma ihtiyaç duymadan görüntülemenizi sağlar.

  • 200’ün üzerinde format destekler.

  • Görüntüden de arama yapabilir.

  • Dilerseni fotoğraf ve video arşivinizde yüz tanıma, pafta tanıma gibi eklentiler ile arşivinizi değerli ve kullanışlı hale getirebilirsiniz.

 

GEODI; kamu kurumları, hizmet ve üretim firmaları, medya ve finans kuruluşları, hukuk büroları ve belgeye dayalı işlem yapan, dijital arşivini oluşturan herkes için hayatı kolaylaştıran, para, zaman ve prestij kazandıran eşisiz bir yazılım ürünüdür.

GEODI %100 yerli ve milli bir yazılım ürünü olup, Moderna Bilişim GEODI'nin satış, kurulum, eğitim, desteğini sağlamakla tam yetkilidir.

Ürün, kullanım alanları, lisanslama ve diğer bilgileri için bize ulaşın.

bottom of page