top of page
Mobidi logo yan.png
  • Saha ekiplerinizi verimli kullanabiliyor musunuz?

  • İşlerin zamanında ve doğru yapıldığından emin misiniz?

  • Yapılan işleri düzgün raporlayabiliyor musunuz?

Bu sorulara"Evet"diyebilmeniz için artık MOBIDI var.

MOBIDI esnek yapısı ile saha ekiplerini koordine etmenize yardımcı olur. Her sorun için ayrı yazılım ihtiyacını ortadan kaldırır. İzleme ve değerlendirme için harcadığınız zamanı size geri verir. Operasyon maliyetlerinizi düşürür.

Yapılamayan işler hakkında bildirim alınabilir (Teslim edilmeyen mal, ziyaret edilmeyen kullanıcı, onarılmayan arıza). Doğru iş tarifi ve işlerin belgelenmesi hata oranını düşürerek maliyetlerinizi azaltır. Gelişmiş rapor altyapısıyla saha ekiplerini ve alt yüklenicilerinizin performansını izleyebilir, KPI belirleyebilirsiniz. Saha ve ofis ekiplerinde en az %20 verim artışı sağlar.

Ekipler kendi telefonlarını kullanır. Cihaz ve bakım maliyetleri ortadan kalkar. iOS ve Android uyumludur, Offline çalışabilir. Uygulamayı marketten indirip, hazır formları kullanarak 30 dakikada kullanmaya başlayabilirsiniz. Bulutta veya kendi sunucunuzda, satın alarak veya kiralayarak kullanılabilir.

Acil çağrılara en yakın ekibi bulma ve en uygun durumdaki ekibi işe yönlendirme imkanı sunar. İş aciliyetine göre saha ekibinin iş planını değiştirebilme imkanı verir.

Entegrasyon için Hazır API’ler mevcuttur. Konum verilerini toplar, GIS uygulamanızla entegre olur. CRM veya MIS sisteminize entegre olarak müşteriden/vatandaştan gelen talepler iş emrine dönüşür. ERP entegrasyonu ile stok ve muhasebe gibi süreçleriniz hızlanır. CAD entegrasyonu ile projenize uygun çalışma imkanı sunar. Fotoğraf, Video, Barcode, Ses, Konum, QRcode, İmza ve Not ekleyerek bir belgeleme ve kayıt işlemlerinin hızlıca yapılması sağlanır.

MOBIDI %100 yerli ve milli bir yazılım ürünü olup, Moderna Bilişim MOBIDI'nin satış, kurulum, eğitim, desteğini sağlamakla tam yetkilidir.

Ürün, kullanım alanları, lisanslama ve diğer bilgileri için bize ulaşın.

bottom of page