top of page
Untitled design_edited.jpg

Şirketlerin İnsan Kaynakları (HR) süreçlerini kolaylaştırmayı, hızlandırmayı, zaman ve evrak maliyetinden kurtararak dijitalleştirmeyi hedefleyen Passgage, çalışan yönetiminin tüm süreçlerinin tek elden yönetilmesini sağlayan bir “Employee Super App” (Çalışan Süper Uygulamasıdır).

Passgage sunduğu kapsamlı modüller sayesinde temel insan kaynakları süreçlerini (PDKS, vardiye, puantaj, performans yönetimi vb.) dijitale taşırken, Z kuşağının iş gücüne katılmasıyla ortaya çıkan (çalışan bağlılığı, kurumsal esneklik, iş-yaşam dengesi gibi) yeni ihtiyaçları karşılayacak araçlar da içerir. Üstelik tüm bunları klasik İK yazılımlarında olduğu gibi kullanıcıları bir masaüstü panele hapsederek değil, mobil uygulama üzerinden zamandan ve mekandan bağımsız şekilde kolaylıkla kullanılmasını sağlar.

İnsan Kaynakları Ekipleri Passgage’i seviyor çünkü;

Her iş için kullanılan ayrı yazılım karmaşasını ortadan kaldırıyor, rutin ve manuel iş yükünü neredeyse tamamen sıfırlayıp İK’nın değer yaratan işlere odaklanmasını sağlıyor.

Bilgi İşlem Ekipleri Passgage’i seviyor çünkü;

Bulut üzerinden çalışan bu SaaS çözümü için sunucu devamlılığı, lisans takibi gibi sorunları oluşmuyor. Mevcut ERP, CRM ve diğer yazılımlarla kolayca entegre olabiliyor. Sabit lisans zorunluluğu yok ve her ay aktif kullanıcı sayısı için faturalandırma yapılıyor. Yazılım sürekli güncel ve her türlü geliştirme ekibin kullanımına sunuluyor.

 

Perakende Operasyon Ekipleri Passgage’i seviyor çünkü;

Tüm mağaza ağı, mobil uygulama üzerinden kolayca ve anlık olarak yönetilebiliyor. Ekiplerin çalışma durumu ve performansını gerçek zamanlı olarak takip eden operasyon ekipleri, manuel işlerden kurtulup ekip başarısına odaklanabiliyor.

 

Tüm Çalışanlar Passgage’i seviyor çünkü;

Passgage ile dünyanın neresinde olursa olsun kendini şirketin bir parçası olarak hissediyor ve çalışma arkadaşlarıyla etkileşim sağlıyor.

passgage mobil.png

Şİrketinizde İK süreçlerinizi kolaylaştırmak, her bir modül için ayrı bir lisans ve maliyet yükünden kurtulmak, çalışanlarınızın performansını en üst düzeye çıkarmak için bize ulaşın.

bottom of page